Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Изображението е само с илюстративна цел
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Продуктът в момента не е наличен
Открийте още Лаптопи Acer
  • Памет
    256 GB
  • Тип твърд диск
    SSD
  • Размер на работната памет
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Размер на екрана
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXгA)
  • Процесор
    Intel Core i3-N305
    1.80 гHz
  • Брой процесорни ядра
    8
Брой процесорни ядра
8
Връзки
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, аудио вход/изход
Графична карта
Intel UHD Graphics
Дисплей
IPS, 60 Hz
Други
не
Марка
Acer
Операционна система
Windows 11 Home
Оптично устройство
не
Осветление на клавиатурата
Памет
256 GB
Процесор
Intel Core i3-N305
Разделителна способност на екрана
1920 x 1200 (WUXгA)
Размер на екрана
14.0 "
Размер на работната памет
8.0 GB
Размери
319.8 x 18.9 x 227.9 мм