LG 55NANO759PA | 55"
черно
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, image 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, image 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, image 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, image 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, image 5 of 5
Изображението е само с илюстративна цел
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, thumbnail 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, thumbnail 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, thumbnail 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, thumbnail 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | черно, thumbnail 5 of 5
Продуктът в момента не е наличен
Открийте още Телевизори
VESA
300 x 300
Аудио
2 x 10 вата
Връзки
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI 2.0, CI+ 1.4, цифров аудио изход, 3,5 мм аудио изход, eARC
Година на производство
2021
Дисплей
LCD
Енергиен етикет
г
Марка
LG
Операционна система
WebOS 6.0
Разделителна способност на екрана
3840 x 2160 (4K UHD)
Размер на екрана
55.0 "
Размери
1235 x 774 x 232 мм