LG 65UK6470PLC | 55"
черно
  • LG 65UK6470PLC | 55" | черно, image 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | черно, image 2 of 2
Изображението е само с илюстративна цел
  • LG 65UK6470PLC | 55" | черно, thumbnail 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | черно, thumbnail 2 of 2
Продуктът в момента не е наличен
Открийте още Телевизори
VESA
300 x 300
Аудио
2 x 10 вата
Връзки
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI, компонентен, TOSLink, CI
Година на производство
2018
Дисплей
IPS, 50 Hz, HDR10
Марка
LG
Операционна система
WebOS
Разделителна способност на екрана
3840 x 2160 (4K UHD)
Размер на екрана
65.0 "
Размери
1468 x 911 x 311 мм