Samsung S24E650DW | 24"
черно
  • Samsung S24E650DW | 24" | черно, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | черно, image 2 of 2
Изображението е само с илюстративна цел
  • Samsung S24E650DW | 24" | черно, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | черно, thumbnail 2 of 2
Продуктът в момента не е наличен
Открийте още Монитори
Време за реакция
4.0 мс
Връзки
DVI-D, VGA
Дисплей
PLS, 60 Hz
Марка
Samsung
Разделителна способност на екрана
1920 x 1200 (WUXгA)
Размер на екрана
24.0 "
Размери
554 x 357 x 224 мм